אתר זה עושה שימוש בעוגיות שהכרחיות להפעלתו. אנו משתמשים בעוגיות נוספות לתמיכה במאפיינים אופציונליים של האתר או כדי לאסוף נתונים סטטיסטים אנונימית למטרת שיפור אתר זה. מידע נוסף

Guardian™ Connect ניטור סוכר חכם יותר
מאפשר לך להתמקד בחיים שלך ולא ברמות הסוכר שלך

*מערכת ניטור סוכר רציף מיועדת לאנשים המשתמשים בזריקות אינסולין יומיות

שש סיבות
להשתמש ב-Guardian™ Connect

המנע מאירועי היפוגליקמיה בעת פעילות גופנית

בין אם אתה מתעסק בספורט באופן מקצועי ובין אם אתה מתעמל רק כדי לשמור על כושר, לפעילות גופנית שגרתית יש השפעה מאוד חיובית על רמות הסוכר בדמך, וכן תפקיד משמעותי בהצלחת הטיפול בסוכרת שלך. לעיתים קשה לקיים פעילות גופנית מאומצת, כאשר אתה עם סוכרת. Guardian™ Connect עוזר לך לעקוב אחר רמות הסוכר שלך, כך שכל מה שאתה צריך לעשות הוא לתת מבט מהיר בטלפון החכם שלך במהלך הפעילות!

מערכת Guardian™ Connect יכולה להתריע כאשר רמות הסוכר שלך צונחות מתחת לטווח היעד שלך באופן פתאומי. התראה בזמן הנכון תזכיר לך לבדוק את רמות הסוכר בדמך, וכך תוכל לתת מענה לשינוי ברמות הסוכר שלך ולהימנע מאירוע של היפוגליקמיה.

ליהנות מלילות שקטים ורגועים

האם אתה חושש מפני נפילת רמת הסוכר במהלך הלילה? אתה לא היחיד! תמיד קיים סיכון שתיכנס להיפוגליקמיה במהלך הלילה, על אף שאתה עושה כל שביכולתך כדי להימנע מכך. מה קורה אם אינך מתעורר כאשר רמת הסוכר שלך יורדת? אירוע כזה יכול להיות מאוד מפחיד. הפתרון שלך הוא Guardian™ Connect , באמצעותו, אתה יכול לקבל התראה מהטלפון החכם , שתעיר אותך לפני ירידת רמת הסוכר שלך. הודות להתראה הניתנת בזמן, אין צורך לפחד עוד... תוכל להיות רגוע ולישון בשקט.

שקט נפשי בזמן הנהיגה

אתה וודאי יודע כי עליך לבדוק את רמות הסוכר שלך לפני כל נהיגה. הודות ל־Guardian™ Connect, תוכל לנהוג רגוע בידיעה שתקבל התראה אם רמות הסוכר שלך יתחילו לרדת במהירות.

התמקדו בעבודתכם במקום ברמות הסוכר שבדמכם

טיפול בסוכרת שלך, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בנוסף לעבודה תובענית הדורשת 100% מתשומת לבך, עלול להיות קשה. עבודה תחת לחץ או עבודה הדורשת פעילות רבה עלולה לשבש את רמות הסוכר בדמך, ולגרום להן לרדת או לזנק ללא אזהרה. מערכת Guardian™ Connect עוזרת לך ומזהירה אותך מיד במקרה של שינוי מהיר ברמת הסוכר שלך. התראות אלו מאפשרות לך להתמקד בעבודתך ובמשימות העומדות בפניך.

קל יותר לטייל

אם אתם אוהבים לטייל, אתם וודאי מכירים את אי הנוחות בזמן אירוע היפוגליקמיה בשדה התעופה, ממש לפני הכניסה לבידוק הביטחוני, בעודכם מסתובבים להנאתכם וצופים במראות עיר יפה, או אפילו רק בעקבות ג'ט-לג, או המצאות במצב לא מוכר המחייב אתכם לחרוג מהשגרה הרגילה שלכם. בזמנים כאלו, מערכת Guardian™ Connect יכולה לתמוך בכם, באמצעות ניטור רמות הסוכר שלכם ומתן התראות במקרה של חריגה מטווח היעד.

בדוק את רמות הסוכר של ילדך בזמן אמת, גם כאשר אינך לידו

קשה לטפל בילד הסובל מסוכרת. סביר להניח כי תחשוש שאינך פועל נכון, וזמן רב תשקיע בדאגה לערכי רמות הסוכר של ילדך. או, ייתכן שאתה חושש מנפילת רמת הסוכר שלו, כאשר אינך אתו. Guardian™ Connect יכולה לספק מעט שקט נפשי. אחת התכונות המלהיבות ביותר של האפליקציה היא יכולתה לשדר מידע בזמן אמת לטלפון החכם או למכשיר מחובר שלך. הורים ומטפלים יכולים לקבל התראות באמצעות מסרון בחינם, אם רמת הסוכר בחיישן יורדת או עולה מטווח היעד. מערכת Guardian™ Connect נמצאת שם, גם אם אתה עצמך לא יכול להיות עם ילדך.