אתר זה עושה שימוש בעוגיות שהכרחיות להפעלתו. אנו משתמשים בעוגיות נוספות לתמיכה במאפיינים אופציונליים של האתר או כדי לאסוף נתונים סטטיסטים אנונימית למטרת שיפור אתר זה. מידע נוסף

GUARDIAN™ CONNECT הדרך החכמה ביותר לעקוב אחר רמות הסוכר
ולהקדים את הערכים
הגבוהים והנמוכים

John uses his glucose monitoring app to check his levels

CGM - Continuous Glucose Monitoring
מהו ניטור סוכר רציף?

ניטור רציף של סוכר מאפשר לך לעקוב אחר רמות הסוכר שלך, ובכך לזהות מגמות ודפוסים ברמות הסוכר. השימוש מצריך מעט ציוד: חיישן סוכר ומשדר קטן. החיישן מודד את רמות הנוזל הבין תאי כל 5 דקות, כלומר 288 קריאות בכל יום, בהשוואה לכ־ 6-10 קריאות המתקבלות במדי סוכר מסורתיים, המבוססים על דקירת אצבע. החדשות הטובות הן שתקבל הרבה יותר מידע בפחות דקירות אצבע.

היכולות החכמות והחשובות של מערכת Guardian™ Connect עוזרות לך לראות מגמות ברמות הסוכר שלך בדם. באמצעות האפליקציה המותקנת בטלפון החכם שלך, ניתן לראות את ערכי הסוכר וכן אם רמת הסוכר במגמת עלייה או ירידה. כך, ניתן לצפות מראש אירועי היפוגליקמיה והיפרגליקמיה. בנוסף, המערכת מאפשרת התאמה אישית של התראות המסוגלות לחזות אירועי היפוגליקמיה והיפרגליקמיה, שיאפשרו לך להגיב בטרם יתרחשו. כשבודקים את רמות הסוכר בדם בניטור רגיל, גם כשהכול נראה בסדר, לדוגמה כשהתוצאה על הצג היא 108 מ"ג/דצ"ל. ייתכן שרמת הסוכר שלך נופלת מהר ובתוך דקות מעטות לאחר הבדיקה, עד למצב של היפוגליקמיה. מערכת ה Guardian™ Connect מאפשרת להימנע ממצבים אלה.

מערכת Guardian™ Connect של Medtronic הינו כלי רב־חשיבות, שיסייע לך בניטור רציף של רמת הסוכר שלך!

למידע נוסף

רכיבי מערכת Guardian™ Connect לניטור סוכר רציף

Components of continuous glucose monitoring

כיצד מתבצע הניטור הרציף של הסוכר?

מערכת ניטור הסוכר הרציף של חברת Medtronic פועלת בעזרת חיישן שאותו מחליפים אחת לשישה ימים, ומשדר הניתן לשימוש כשנה.

החיישן ™Enlite של חברת Medtronic מורכב מאלקטרודה דקה וגמישה, המוחדרת אל מתחת לעור. לאחר החדרת החיישן, לא תחוש בו יותר. האלקטרודה נמצאת כל הזמן במגע עם הנוזל הבין תאי. תגובה כימית בין הסוכר ובין החומר שעל האלקטרודה מאפשרת לחיישן למדוד את רמות הסוכר שלך באופן רציף. במערכת Guardian™ Connect ישנו משדר קטן המחובר לחיישן, שמקבל את קריאות הסוכר, ומשדר מידע זה לטלפון החכם שלך באמצעות בלוטות'.

מאחר שהחיישן מודד את הסוכר שלך בנוזל הבין תאי ולא ישירות בדם, יש עיכוב פיזיולוגי קצר של כ־7 דקות - זהו הזמן שלוקח לסוכר להגיע מהדם אל הנוזל הבין תאי. לכן, יש לצפות שבכל רגע נתון, קריאת רמת הסוכר בדם המתבצעת באמצעות דקירת האצבע תהיה שונה מקריאת רמת הסוכר באמצעות Guardian Connect.

קנה כעת